Rosengade 15 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Allinge - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Allinge. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Allinge er to nye boliger netop kommet på markedet. Den første er et rækkehus beliggende på Rosengade 15. Med et areal på 88 m² fordelt på 4 rum, byder dette rækkehus på en kompakt, men funktionel boligoplevelse.

Rækkehuset ligger på en grund på 164 m² og er udbudt til 1.395.000 DKK. Det åbner op for en dejlig boligmulighed i Allinges hyggelige omgivelser.

På Æblevej 58 finder vi en ejerlejlighed til salg. Denne ejerlejlighed dækker 47 m² med 3 rum, hvilket gør den ideel til dem, der foretrækker en mindre bolig. Til trods for den mere beskedne størrelse har den en imponerende grundstørrelse på 27.449 m².

Med en udbudspris på 1.250.000 DKK kan denne ejerlejlighed være attraktiv for købere, der ønsker at bo centralt i Allinge.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga