Frijsenborg kylling til 32 kr. og Hatting fastelavnsboller til 7 kr. - se de gode lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Allinge og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Netto og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Frijsenborg kyllingemarked til 32 kr. pr. pakke

DagliBrugsen tilbyder forskellige pakker med Frijsenborg kylling til kun 32 kr. pr. pakke. Vægten varierer fra 260 til 700 gram, og kg-prisen er maks. 123,07 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. januar til torsdag den 13. februar.

Netto: Hatting fastelavnsboller til 7 kr.

Netto har et lækkert tilbud på Hatting fastelavnsboller til kun 7 kr. for en pakke på 364 gram. Bemærk, at der er en begrænsning på 6 stk. pr. kunde til denne pris. Tilbuddet gælder fra lørdag den 8. februar til fredag den 14. februar.

SuperBrugsen: Änglamark økologiske æg til 20 kr.

Hos SuperBrugsen kan du få en bakke med 10 stk. Änglamark økologiske æg til kun 20 kr. Der er en begrænsning på maks. 3 bakker pr. kunde. Tilbuddet gælder fra fredag den 7. februar til torsdag den 20. februar.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.