Spier PS vin til 40 kr. og Bistronne kyllingemarked til 10 kr. - se ugens lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Allinge og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Netto og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier PS vin til kun 40 kr.

DagliBrugsen tilbyder Spier PS vin fra Sydafrika til en skarp pris på kun 40 kr. pr. flaske. Før-prisen var 119,95 kr., så du sparer hele 79,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 24. april til torsdag den 7. maj.

Netto: Bistronne kyllingemarked til kun 10 kr.

Netto har et godt tilbud på Bistronne kyllingemarked, hvor du kan vælge mellem schnitzler, nuggets og burgerbøffer til kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra lørdag den 25. april til fredag den 1. maj.

SuperBrugsen: Coop kartofler til 10 kr.

Hos SuperBrugsen kan du få Coop kartofler i flere varianter som Rösti, Pommes Strips og Kroketter til kun 10 kr. pr. pose. Tilbuddet gælder fra fredag den 24. april til torsdag den 30. april.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.